CEMRE KONUT YAPI KOOPERATİFİ

LALE KULE
ÇOK KONUŞULUYOR

LALE KULE
MANİSA’NIN SİMGELERİNDEN BİRİSİ OLDU

KÜÇÜK KONUT BÜYÜK RAHATLIK DİYEREK BAŞLADIK
AKILLI YATIRIM OLDUĞU GÖRÜLDÜ

KONUTLAR ADETA KAPIŞILDI

 

 

“Küçük konut büyük rahatlık” diyerek başladık çalışmaya. Ceren’de 105, Simge’de 90, Selin’de 96, Ender’de 100 konutun üretimi tamamlandı. Şimdi de 216 konutla Lale Kule yeni sakinlerine ev sahipliği yapıyor.

1+1 konutlar geleceğin konutlarıdır. İlgi göreceğini düşünerek başlatmıştık ve Lale Kule de bizi yanıltmadı.

Toplumun ihtiyaçlarını ve gelişmeyi dikkate alarak, farklı bir proje ürettiğinizde ilgi görmemesi mümkün değil. Manisa’da satılmayı bekleyen birçok konut varken, 1+1 konutlar için ortak sayısının kısa sürede tamamlanması projenin ilgi gördüğünün somut kanıtı oluyor bizim için. Talepler devam ettikçe yeni iki kooperatif kurularak talepler karşılanmaya çalışılacak.

Hızlı sanayileşme ve hızlı kentleşme, yeni yaşam ve konut biçimlerini gündeme getiriyor. İnsanlar, aile yapısının giderek küçüldüğünü, büyük kentlerde ve büyük konutlarda yalnızlıklarının da büyüdüğünü görüyorlar. Büyük evin derdi de büyük oluyor. Isıtamıyorsunuz, soğutamıyorsunuz. Bakımı ve temizliği sorun oluyor. Büyük konutlarda yaşanan sorunlar küçük konutlarda yaşanmıyor. O nedenle "Küçük Konut, Büyük Rahatlık" diyoruz. Küçük konutu geleceğin konutu olarak görüyoruz. Küçük Konut ucuz olduğu için değil, rahat olduğu için gündeme geldi. Tüm gelişmiş ve sanayileşmiş ülkelerde böyle oldu.

Küçük konutlar büyük pirim yapıyor ve daha da yapacak. Bizden duyurması.

Konut üretimindeki başarımızın sırrını söyleyeyim. Ortaklar önceden tamamlanıyor. Kredi anlaşması yapılıyor. Finansman sağlanınca iş kolay oluyor. İşin özü para… Para olunca hızlı üretim oluyor. Krediyi temel attığımızda alıyoruz... Kredi hem bizim işimizi hem de konut edinmek isteyen ortaklarımızın işini kolaylaştırıyor…

Geçmişte dostlarımızla Barış Alanındaki çınarın altında yaptığımız söyleşileri, Şimdi Birlik Parkında sürdürüyoruz. Gelin hem Birlik Parkını görmüş olursunuz. Hem bir kahve içeriz hem Lale Kule’yi hem de Manisa’yı konuşuruz. Bakarsınız birlikte yeni projelerde üretiriz. Proje üretmek bizim işimiz.

KÜÇÜK KONUT BÜYÜK RAHATLIK

SAĞLIKLI KENTLEŞMENİN MARKASI MANİSA BİRLİKTEN YENİ BİR PROJE DAHA

LALE KULE

 

ÖZELLİKLERİ

216 KONUT, 1+1, 60-65 m2, 15 KATLI

YÜZME HAVUZU, SPOR SALONU, 3 KATLI KAPALI OTOPARK,

SOSYAL TESİSLER, İÇ BAHÇE, KAT BAHÇELERİ, ÇATI BAHÇESİ,

1.KAT: ALIŞVERİŞ MERKEZİ (AVM) + LOKANTA + ECZANE 

          İŞYERLERİ KİRAYA VERİLECEK.. KİRA GELİRİ İLE AİDAT MASRAFLARINIZ KARŞILANACAK.

          SADECE KONUT DEĞİL, İŞYERLERİNİN DE SAHİBİ OLACAKSINIZ.

* 20 AYDA TESLİM


Bu sayfa : 1238999 kez ziyaret edilmiştir.
Bu sayfa : 1238908 kez ziyaret edilmiştir.
Bu sayfa : 1238857 kez ziyaret edilmiştir.
Bu sayfa : 1240010 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1256828 kez ziyaret edilmiştir.